II PIKNIK WAKACYJNY ZA NAMI

Piknik bardzo udany. Dlaczego?
Bo dopisała pogoda, bo przybyło wielu amatorów zabaw na świeżym powietrzu – młodszych i starszych, bo przysmaki serwowane z grilla i nie tylko były pyszne. Profesjonalnie do tańca przygrywał nam Zespół EM&M, a zabawa trwała do późnych godzin nocnych w spokojnej atmosferze, również dzięki miłej obsłudze naszego „personelu gastronomicznego”.
Warto podkreślić, że mamy własne deski do tańca i zabaw w plenerze, na które długo i pracowicie zbieraliśmy fundusze podczas kiermaszy świątecznych i jarmarków. Piknik udany też dlatego, że coraz więcej mieszkańców całej wsi brało czynny udział w rozmaitych przygotowaniach do naszej imprezy. To zaangażowanie ludzi sprawia, że myślimy już o następnych takich spotkaniach. Oczywiście są pewnie też osoby niezadowolone, „szukające dziury w całym”, ale zadowolonych jest więcej.
Naszą imprezę zaszczycili swoją obecnością Pan Burmistrz Grzegorz Kosowski z żoną i Ksiądz Proboszcz Marian Chomiak.
Były też uroczyste chwile, kiedy to nastąpiło wręczenie medali dla uczestników Turnieju Sołectw Gminy Niemcza z naszej wsi. Ciekawym akcentem pikniku okazał się wspólny toast szampanem kilku osób z Nowej Wsi Niemczańskiej, którzy właśnie 29 czerwca obchodzili swoje bardziej lub mniej „okrągłe” urodziny.
Grupa Odnowy Wsi, Sołtys wraz Radą Sołecką i Koło Gospodyń Wiejskich
serdecznie dziękują WSZYSTKIM, którzy w jakikolwiek sposób przyczynili się do
organizacji naszego pikniku przed i po imprezie!

https://www.facebook.com/media/set/?set=a.692960397397544.1073741826.482031621823757&type=1&l=07c67bff65

 

 

 

frezowanie cnc